Csővezeték-készítő (m/w/d), Rohrleitungsbauer (m/w/d)

Ihr persönlicher Ansprechpartner
Frau Veronika Stigloher

Email schreiben
Telefon: +49 811 959880-0
Fax: +49 811 959880-69

Am Söldnermoos 17
85399 Hallbergmoos

Anzeige ID
13183

Arbeitsort
83342 Tacherting

Vermittlungsart

Branche

Wie soll Ihr nächster Job aussehen? Die Luftfahrtindustrie sucht eine Reihe von Qualifikationen und benötigt Ihr persönliches und fachliches Knowhow. Fühlen Sie sich angesprochen? Argo Aviation bringt Sie direkt zum Take-off - schnell und präzise.

Diese Aufgaben erwarten Sie:

  • Csővezetékek és tartályok telepítése - A csövek előtekercselése izometria / csőterv szerint -
  • Aktív részvétel a HSE-ben és minőségi feladatok a munkaterületen -
  • A tisztaság és a rend betartása a teljes munkakörnyezetben -
  • Csapatban dolgozni -
  • Strukturált munka a munkautasítások és az ügyfél specifikációi szerint -
  • Pontos munka, valamint a folyamat- és minőségi előírások betartása -

Das bringen Sie mit:

  • Hajlandóság műszakban és túlórára Szükséges képesítés: -
  • Végzett rendszerszerelő vagy lakatos képzés, legalább 3 éves releváns és jelenlegi szakmai tapasztalattal -
  • A csővezeték kivitelezése a csővázlat, izometria és műszaki rajzok / dokumentumok szerint -
  • Szelepek telepítése -
  • A csővezetékek tartóinak telepítése -
  • Jó német nyelvtudás -
  • Számítógépes ismeretek -
  • Gyakorlási képesség -
  • A vonatkozó biztonsági előírások ismerete és betartása -
  • daru engedély

Ihr Plus bei uns:

  • Szállásköltség
  • Üdülési és karácsonyi bónusz
  • Testápolási 40 óra /
  • szabadidő kompenzáció
  • Vonzó javadalmazás
  • Ajánló jutalmak
  • Az ipar mély ismerete
  • Hosszú távú, szoros ügyfélkapcsolatok
  • Tantárgy-specifikus
  • Nem csak a belső munkafolyamatokat és az ügyfelek vállalati kultúráját ismerjük, hanem gyakran még a közzététel előtt megismerjük az üres álláshelyeket. Gyorsan és pontos felkészüléssel eljutunk a megfelelő kapcsolattartóhoz!

Kontakt:

Jelentkezésének alapos megvizsgálása érdekében részletes önéletrajzra van szükségünk a munkakör részleteivel és referenciáival. A leggyorsabb út a honlapunkon található jelentkező gombra kattintva érhető el. Alternatív megoldásként elküldheti nekünk dokumentumait e-mailben a következő címre: